כן. לאחר התרומה הכליה שנותרת בגוף גדלה ומפצה על האובדן ומעניקה תפקוד של כ- %80 מתפקודן של שתי הכליות בעבר.

Comment on this FAQ

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה

רוצים להיות שותפים ל"תורמים חיים"?

תמיכה בפעילות שלנו, תביא עוד תורמי כליה שיצילו חיים.

*התרומה מוכרת עפ״י סעיף 46 לצורכי מס