ברשימת ההמתנה לתרומת כליה

ספיר הלוי - סוג דם O

גיל

גיל: 4

סוג הדם

O

זמן המתנה להשתלה

פרטים רפואיים:

ספיר הלוי, בת 44, אם חד הורית לשני ילדים. סובלת מאי ספיקת כליות סופנית ומטופלת בדיאליזות חוזרות ונשנות מדי שבוע. "חיי השתנו מן הקצה אל הקצה. סוג הדם שלי הוא O פלוס, אך בזכות תכנית ההצלבות של עמותת "תורמים חיים" כל תורם בעל דם אחר, יוכל אף הוא לסייע לי לחזור לחיים בריאים ושלווים. אז... תהיו בקשר...

פנייה אישית:

שאלה ששאל אותי בני לפני כשנה ומלווה אותי מדי יום. וכשבני שואל אותי את השאלה הזו, אני מבינה פתאום, שההתמודדות עם מחלת אי ספיקת הכליות, אינה רק שלי, ילדיי מתמודדים איתה לא פחות ממני, אם בהתנתקות והתרחקות מהבית ומהכאב, ואם בהסתגרות ובריחה.
לראות את אמא במקום כואב, חלש, נזקק, חסר אונים, זהו מקום מורכב וכואב. תמיד הייתי עמוד התווך עבור ילדיי. הבית שלנו היה בית של ריחות בישול ואפיה, צחוק ושירה, בטחון ויציבות, שיתוף ואהבה. התחושה הקשה היא שהמחלה לא מאפשרת לי ולילדיי, את השגרה הנעימה, שאליה אני כל כך מתגעגעת. בתוך הקושי והכאב, היו גם שתי נקודות אור שעוררו ציפייה ותקווה עצומה לחיים חדשים.
זכיתי, במהלך השנה האחרונה, לשני תורמים אלטרואיסטים, שבנדיבותם, הביעו נכונות לתרום לי את כלייתם. לצערי, בכל פעם, עם התקדמות התהליך, נחלתי אכזבה קשה כתוצאה מאי- התאמה של התורמים. הציפיה העצומה לחיים חדשים, והאכזבה הקשה בעקבותיה, עבורי ועבור ילדיי- הם בלתי ניתנים להסבר.
אז שוב אני אוספת את עצמי ואת כוחותיי לכתוב פוסט זה, עם תקווה מחודשת למצוא שוב תורם אלטרואיסט מיוחל.

תורמים חיים - מחפשים תרומת כליה להשתלה סוג דם O

יכולים לעזור לספיר הלוי - סוג דם O ?

גלילה למעלה